:צור קשר
:שם
:טלפון
:איימיל
!תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה

קורס בדיקות תוכנה

קורס בדיקות תוכנה פשוט

קורס בדיקות תוכנה הינו ההכרות הראשונית לסטודנט הנכנס לראשונה לעולם מרתק זה. הסטודנט ילמד בהתחלה על נושאים של הבטחת איכות כמו למשל על המטרות, מדידות וניהול של הבטחת האיכות. הקורס גם יכול לכלול נושאים בעלי אופי אקדמאי יותר כמו מגמות מתעשייה, סטנדרטים כ ISO ו Sigma Six

בקרת איכות יכולה להתייחס לנושאים תעשייתיים ספציפיים כמו בדיקות תוכנה במפעל, בדיקות תוכנה בתעשיית המזון, בדיקות תוכנה בתעשיית התרופות ובדיקות תוכנה בתעשיית השירות. קורס בדיקות תוכנה הוא יחסית פשוט כיוון שהוא לא מאוד טכני, הקורס בדרך כלל לא כולל בדיקות מורכבות שבודק תוכנה עושה בפועל.

קורס בדיקות תוכנה עם אוריינטציה סטטיסטית והסתברותית

לעיתים קורס זה יכול להיות כחלק מתואר ראשון או שני. קורס בדיקות תוכנה מסוג זה כולל בתוכו הרבה מתמטיקה ותיאוריה מילולית. קורס בדיקות תוכנה מתקדם יותר כולל נושאים מתמטיים כמו למשל רגרסיה ליניארית, עץ סבירות, סבירות על תנאי ו יחסים סטטסטים שלא תמיד נלמדים במסלול אקדמאי. תלמידים שלוקחים קורס בדיקות תוכנה מסוג זה מתבקשים גם להכין עבודה אישית או פרויקט מעבדה בסוף הקורס.

קורס בדיקות תוכנה כמבוא לקורס Six Sigma Methodology

קורס בדיקות תוכנה זה הינו מבוא לתיאורית האיכות Six Sigma Methodology. בקורס זה התלמידים לומדים איך לצמצם את סבירות התקלות בתהליכי עבודה שמשתייכים למפעלים. קורס זה מתמקד בהבטחת איכות, ובגלל זה נחשב כקצת יותר קשה לסיים אותו בהצלחה. מהסיבה זו  קורס בדיקות תוכנה זה לא מתאים לסטודנטים מתחילים.

קורס בדיקות תוכנה עם אריינטציה לISO

קורס בדיקות תוכנה זה מלמד את התלמיד את הסטנדרטים שיש להביא בחשבון כשבונים דוחות להבטחת איכות. קורס בדיקות תוכנה זה אינו תיאורטי ומצריך משמעת גבוהה לפרטים הקטנים שיש בסילבוס של ה-ISO certification procedures. גם בקורס הזה יהיה על התלמיד להגיש פרויקט סופי ולעבור את המבחן בכדי להשלים את קורס בדיקות תוכנה.

סוגי קורס בדיקות תוכנה

קיימים תרגולים ועבודה מעשית אותם ניתן לבצע ולצבור על כך נקודות , וזאת במקום השתתפות פעילה בקורס בדיקות תוכנה רשמי. למשל קיימים תירגולים והתנסויות בהבטחת איכות והנדסה ביטחונית שמקנה לתלמיד נקודות זכות לתואר של מדעי הנדסה (BSE). אפשרויות נוספות הקיימות בפני התלמיד על מנת  לשדרג את קורות החיים שלו היא על ידי לקיחת קורס בדיקות תוכנה שמתמקד בניהול הבטחת איכות, מתמטיקה וניהול פרויקטים. בנוסף קיימת האפשרות לקבל הסמכות רשמיות שניתנות מגופים ממשלתיים ולא ממשלתיים כמו PMI ו- ASQ. מסלול אפשריות פיתוח הקריירה בתחום זה מתבסס על איזה קורס בדיקות תוכנה בוחר התלמיד.

makovetskiyd@yahoo.co.uk :בניית האתר נעשת על ידי