:צור קשר
:שם
:טלפון
:איימיל
!תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה

בודק תוכנה ללא ניסיון

למה יצפה בודק תוכנה ללא ניסיון בבואו לעבודה באבטחת איכות?

עבודתו של בודק תוכנה ללא ניסיון היא למצוא תקלות ושגיאות ולדווח בחזרה לקבוצת הפיתוח. בנוסף עליו לדווח על השינויים שצריכים להיכנס לפני הוצאת התוכנה לשוק. בודק תוכנה ללא ניסיון מבין שבעידן בו המחשבים מנהלים את העסק, עבודת בדיקות הכרחית בכדי להפיק תוכנות ללא תקלות.תפקיד הבודק, בין היתר הוא בהערכת בעיות שצצות וחוזרות בתוכנה. עבודה מסוג זה מצריכה בדיקות תוכנה לצורך סימולציה של הלקוח הסופי בסיטואציות שונות והתנהגויות שונות, על מנת לדמות את עבודת צוות התכנות בעולם האמיתי.

אילו יכולות בודק תוכנה ללא ניסיון צריך בכדי להצליח?

על בודק תוכנה ללא ניסיון להבין, שבזמן בדיקת התוכנה עליו לדווח על כל באג לצוות הפיתוח, גם אם הם בשלב הפיתוח או אפילו בתחילתו. בודק תוכנה ללא ניסיון צריך להיות בעל מוטיבציה ויכולת למידה עצמית גבוהה. בנוסף לכך הבודק צריך להראות הרבה מאמץ ויכולות אנליטיות, בנוסף לתקשורת מילולית  מצוינת ויכולות ניסוח בכתב.

 בודק תוכנה ללא ניסיון עומד בפני אתגר חשוב של ראיה לפרטים קטנים וראיה רחבה בתחום התכנות. בודק תוכנה חסר תואר יהיה בחיסרון למול הבודק עם תואר,אולם בודק בעל ניסיון עשוי להיות יותר אטרקטיבי למעסיק. אם כבר מדברים על ניסיון ותארים, לעיתים ניסיון אחר ללא קשר לתחום יכול בהחלט לעזור, למשל ניסיון בתכנות.

בודק תוכנה ללא ניסיון בסביבת עבודה בחברת תכנות

תכנות זה תחום דינאמי, לכן בודק תוכנה ללא ניסיון צריך להיות מוכן להרבה שינוים בסביבת האנשים ובמערכות שאיתם חברת התכנות עובדת.על בודק תוכנה ללא ניסיון להיות בעל אוריינטציה גבוהה לאנשים ולמחשבים. הארגון עצמו חי בתחרות מתמדת מול ארגונים מתחרים הדומים לו, ולכן על בודק תוכנה ללא ניסיון להבין עד כמה תפקידו דינאמי וחשוב.

תחילת הקריירה של בודק תוכנה ללא ניסיון

העבודה של בודק תוכנה ללא ניסיון יכולה להיות מגוונת, לפעמים יהיה זה בדיקות תוכנה,ולפעמים יהיו אלו בדיקות שלא קשורות לתכנות. המשכורות של בודק תוכנה ללא ניסיון מתחילות מ- 7000 שקל, ועולות עם הוותק. תארים והסמכות יכולות להגדיל את המשכורות ההתחלתית של בודק התוכנה לאזור ה- 8000 שקל. בדרך כלל בודק תוכנה ללא ניסיון יאלץ לעבור איזושהי הכשרה בחודשים הראשונים, אם לא תתבצע הכשרה, אז תתבצע היכרות עם תהליכי העבודה במקום.

makovetskiyd@yahoo.co.uk :בניית האתר נעשת על ידי