:צור קשר
:שם
:טלפון
:איימיל
!תודה, פרטיך נשלחו בהצלחה

קורס QA

למה קורס QA

קורס QA הוא תחום משתלם להתמחות בו בגלל שתחום זה גודל באופן הדרגתי ומהווה חקל מהותי בניהול פרויקטים ופיתוח תוכנה. קורס QA בעצם יעשה ממכם בודק תוכנה על ידי הענקת ידע עשיר בכדי להתחיל לעבוד בחברות תכנות וחברות לא תכנותיות שמחפשות בוגרי קורס QA. בוגר קורס QA יוכל לעבוד כבודק תוכנה ולהרוויח טוב ובנוסף לבחור בהיקף גדול של משרות שקשורות לתחום של QA כמו למשל פיתוח פרויקטים ומעקב אחר פיתוח תוכנה.

לאן קורס QA יוכל להוביל אותכם

בוגר קורס QA יוכל להתפתח בכיוונים שונים אחרי סיום קורס QA שנמשך בן חצי שנה לשנה. כמה מהכיוונים יכול להכליל פיתוח תוכנה בקופסה שחורה, קופסה לבנה, או קופסה אפורה. ויש גם כיוונים פחות תיכנותים כמו למשל אחראי על תהליך הביצוע, והבקרה של הבטחת האיכות בחברה, קביעת דרכי עבודה, בדיקות אוטומטיות ואיתור תקלות במוצרים לא תיכנותים באופן אבסטרקטי.

מה בדרך כלל קורס QA כולל

קורס QA בדרך כלל כולל מידה מסוימת של עבודה על תהליכי בקרה ואבטחת תוכנה כמו למשל עבודה עם בסיס הנתונים, הכרות עם שפות תיכנות ועם מערכות שנבנו על ידי מתכנתים, שיטות בדיקה, שימוש בכלי הבטחת איכות כמו כלים אוטומטים וידנים, ויש גם עבודה עם כלים של מיקרוסופט שהוא חלק יחסית חדש בלימודי קורס QA. קורס QA גם כולל הסמכה כלשהי כמו למשל הסמכת בדיקות התוכנה ISTQB, הסמכה שרצוי על ידי הרבה מחברות התוכנה בארץ.

קורס QA כהתמחות של בדיקת תוכנה

קורס QA כהתמחות של בדיקת תוכנה משתייכת לקטגוריה של פעולות שמהוות תהליך לבדיקות בכדי להבטיח איכות התוכנה בכל שלבי הפיתוח, החל מהשלב התכנון של התוכנה ועד שלב הביצוע האחרון בתכנות. קורס QA מכוון זה יעניק לכם את היכולת לגלות תקלות באיכות התוכנה בכל שלבי פיתוח התוכנה, וגילוי זה יכול להוות תגלית קרטית שיכולה להוביל לשינוי בתוכנית של המתכנת או אפילו במבנה האירגוני של חברת התוכנה.

מהן השיטות הבדיקה שנלמדות במשך קורס QA

קורס QA ילמד אותכם הרבה שיטות בדיקות התוכנה כמו למשל שיטות עבודה וארגונים ושיטות בדיקה ייחודיות לסוג המערכת כמו ERP. שיטות אלה יהיו הכרחיות לכם להשתלבות מקצועית שכוללת ניתוח נתונים בחברות תוכנה ובארגונים שונים, ניהול בדיקות בחברות תוכנה במידה שהיא מעבר לבדיקות תוכנה וקביעת תהלכי עבודה לתחומי הבטחת ובקרת איכות ועוד.

קהל היעד של קורס QA

קורס QA מיועד לאנשים שבאים מרקע קודם וגם למי שבא בלי רקע. קורס QA יכול לדרוש השכלה קודמת כמו בגרות או תואר ויש סוג קורס QA שלא מהווה שום דרישות או ידע או ניסיון קודם. קורס QA יכול לקחת בן 240 ל-350 שעות אקדמיות, ויכול גם לעלות הרבה או פחות תלוי איפה ניגשים ללמוד.

makovetskiyd@yahoo.co.uk :בניית האתר נעשת על ידי